Jaak - kitarr, laul
Kärt - laul
Mart - kitarr, laul
Ants
- busuki, laul

On mitmeid isiklikke ja laiema tähendusega tundeid ja pilte, mille esivanemad lihtsakeelselt, samas siiski palju mõjukamalt kui see kaasajal millegipärast käib, sõnastanud või pilliloosse pannud. Mitmeid asju tahaks ka oma sõnadega sõnada. Mõnikord ka teistele. Siis saab sellest kontsert.

Meie muusikategemisi on mõjutanud nii vanem eesti rahvamuusika, vanemate ja endi koorilaulmine, aga väga oluliselt ka folkmuusika taassünd USAs ja selle peegeldused siinmail, jazz ja barbershop-laul, vene romansid, nõukogudeaegsed multifilmid ja kohtumised rahvamuusikutega erinevatest kultuuridest.

Enamus meist on teinud teatrit, oleme oma kontserdikorraldusega ja raadio ning televisioonitööga populariseerinud rahvamuusikat ja tegutseme oma väikse plaadifirmaga ARM Music.

Enim meeldib meile laulda omakeelsele kuulajale, kodumaal, aga tähendusrikkaid esinemisi on olnud ka mujal: Soomes, Iirimaal, Kanadas, Inglismaal, Ameerika Ühendriikides, Venemaal, Norras, Ungaris, Rootsis ja Prantsusmaal..

Nii et küllap kuulete meid laulmas omi laule, regilaule, sekka uuemat rahvalaulu ja nn. "kohalsündinud" laule. Väga palju sõltub meie laulmine just sel õhtul just sellesse paika kokku tulnud inimestest...


Jaak
- guitar, vocal
Kärt - vocal
Mart - guitar, vocal
Ants
- bouzouki, vocal

The Johansons' music, but even more their way of thinking, their way of living has been influenced on the one hand by Estonian traditional songs, by the choir-singing activities of their parents and themselves.. On the other hand by the folk and traditional music revivals that have spread in waves over the world since their childhood in 60-s and 70-s; also by jazz, Barbershop singing, Russian romances, music from Soviet cartoons and personal contacts with traditional musicians from different cultures..

The Johansons have been making theatre projects, promoting traditional music through festivals and the media and running their small record company ARM Music.

They really like to perform in their homeland. But some of their travels have been really significant for them – Finland, Ireland, Canada, Great Britain, USA, Russia, Norway, Hungary, Sweden, France…

So, at the concert you will probably hear by turns a selection of old traditional runosongs together with some of the newer folk songs and the so-called “here-and-now” songs made by the singers. And a lot depends on that particular audience that has gathered on a certain evening in a certain place...